49mm ND2 ND4 ND8 Objektif Filtre Kiti parasoley Sony NEX-3 NEX-5 NEX-6 NEX-7

n7850

Yeni ürün

₺67.15 ₺53.72

  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 5cm x 10cm x 2cm (1.97in x 3.94in x 0.79in)


açıklama
49 MM RISE (İNGILTERE) 3 PARÇA ND FILTRE SETI (ND2/ND4/ND8)
nötr Yoğunluk, veya ND, uzun pozlama çekim filtreler için olmalıdır vardır.
ND filtreler toplam lens giren ışık miktarını azaltmak, yapma kullanarak bu filtre için ideal daha büyük delikler ve/veya yavaş deklanşör hızları parlak koşulları içinde ..
ND filtreler farklı düzeylerde gelir ND2 gibi, ND4, ND8, ve diğer birçok sapma. sayısını gösterir hangi ışık tarafından kesir azalır; örneğin, ND2 keser lens giren ışık tarafından 1/2, ND4 tarafından 1/4, ve ND8 tarafından 1/8.
49 MM TAÇ LENS HOOD
bu kolay kullanımlı evrensel sağlayan bir arka kilitleme halkası lens hood istihdam hood için herhangi bir yönde döndürmek için istenen açısı elde gölgelendirme. kullanarak bir lens hood fişekleri önlemeye yardımcı olabilir (çevrelerin ışık) resimlerde daha kaliteli fotoğraflar için yakındaki ışık kaynakları oluşturulur.
Lens davlumbazlar koruma sağlayan yararı var lensler ve filtreler yanlışlıkla darbelere, çizikler, ve hasar diğer formları. onlar en önemli (henüz gözardı) aksesuarları kalitesinin iyileştirilmesi için fotoğraflar.
özellikler
ND2, ND4, ND8 FILTRE
3-Grades: ND2, ND4, ND8.
çift Dişli: ek aksesuarlar için Izin Verir monte edilecek.
yüksek kaliteli alüminyum ve plastik yapılmış.
LENS HOOD
lale-şekil tasarım ('flower' veya 'petal' şekli olarak da bilinir) daha çok yönlülük sağlar. standart veya zoom lensler için mükemmel.

  • Model Numarası: 49mm
  • Marka Adı: MLLSE
  • paket: Hayır
  • tip: Lens Filter +hood Kit

Aksesuarlar